Zakończyła się modernizacja Sali Ślubów w Urzędzie Miasta Opoczno

 

Zakończyła się jedna z najważniejszych inwestycji czyli modernizacja Sali Ślubów, która znajduje się w Urzędzie Miasta Opoczno. Śluby i sesje odbywać się  będą teraz w odnowionej Sali w Urzędzie Stanu Cywilnego.

 

       Prezentacja Sali ślubów odbyła się 16.02.2018 r. Sala ta nie była odnawiana w zasadzie od początku. Dzięki remontowi pomieszczenie zyskało stylowy i historyczny charakter nawiązujący do architektury budynku. Pojawiła się tez nowa serwerownia i kamery, które pozwolą śledzić obrady sesji on Line. Warto wspomnieć o pięknym oświetleniu, które nadaje efektowności całemu pomieszczeniu.

Burmistrz Rafał Kądziela przy okazji zaprezentowania nowej Sali Ślubów przypomniał o zmianach jakie zaszły wokół całego Urzędu Miasta. Zaznaczył, że teraz odpowiedniego wyglądu nabiera również wnętrze Urzędu Miasta. Przekonają się o tym niebawem pierwsze pary, które staną na ślubnym kobiercu oraz zaproszeni goście.

W uroczystości wzięli udział Wiesław Wołkiewicz - przewodniczący Rady Miejskiej, Zbigniew Sobczyk - zastępca burmistrza, Barbara Zięba - zastępca kierownika USC, Beata Tworek - kierownik Zespołu ds. Zamówień Publicznych, Andrzej Śliwka - p. o. dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Opocznie oraz Jerzy Misiursk i- p. o. dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej.

O remoncie opowiedzieli Tomasz Łuczkowski, sekretarz miasta i Rafał Kądziela, burmistrz Opoczna, którzy podkreślili między innymi, że sfinalizowanie inwestycji to dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców gminy Opoczno, jak i całego powiatu opoczyńskiego.

Całkowity koszt inwestycji to 572.903,00 zł.