2019.10.06 - Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Strzyżowie

 

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA ROWERZYSTY W STRZYŻOWIE. KIEROWCA ODJECHAŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA!


Opoczyńscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 6 października 2019 roku przed godziną 21.00 w miejscowości Strzyżów. Zapewniamy anonimowość.


Jak ustalili pracujący nad sprawą policjanci, 6 października br. około godziny 21.00 na drodze w miejscowości Strzyżów w gminie Drzewica, nn. kierujący prawdopodobnie samochodem osobowym marki Volkswagen Passat B5, koloru ciemnego potrącił 63 letniego rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Niestety mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w opoczyńskim szpitalu.


Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie możliwe okoliczności zdarzenia. Na miejscu zostały zabezpieczone ślady. Niestety pomimo starań mundurowych, do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić kierowcy samochodu, który brał udział w wypadku. W związku z tym zwracamy się z prośbą o kontakt z opoczyńską policją tych osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Zapewniamy anonimowość.


Wszelkie informacje w tej sprawie można kierować pod numerem tel. 44 754 61 13 lub 754 61 11 oraz mailowo na adres  rzecznik @opoczno.ld.policja. gov.pl .

asp.szt. Barbara Stępień

źródło: policja.pl